لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
جراحی زیبایی زنان در کرمان چیست؟

انواع روش های جراحی زیبایی واژن در کرمان

انواع روش های جراحی زیبایی واژن در کرمان را می شناسید؟ بهترین متخصص برای انجام این عمل کیست؟ جراحی زیبایی واژن یکی از جدیدترین متدهای زیباسازی واژن است. واژن و ناحیه تناسلی به مرور زمان و در اثر زایمان و افزایش سن، ممکن است تغییر شکل دهد. از این رو خانم ها به این دلیل از داشتن روابط جنسی موثر پرهیز می کنند. به همین دلیل انواع روش های جراحی ترمیمی زنان رایج شد. روش های مختلفی که تا به امروز برای انجام این جراحی معرفی شده اند را در این مطلب به شما معرفی می کنیم. بهترین متخصص زنان در کرمان که این عمل را انجام می دهد، دکتر فرشته عباسلو می باشد. دکتر فرشته عباسلو با تجربه ای بالغ بر 20 سال در تشخیص مشکلات و بیماری های زنان می تواند بهترین تجربه عمل را برای شما رقم بزند.

جراحی زیبایی واژن در کرمان

جراحی زیبایی واژن در کرمان به چه روش هایی انجام می شود؟

عمل زیبایی واژن در کرمان به روش های مختلفی انجام می شود که از میان آنها می توان به روش هایی که در ادامه معرفی می کنیم، اشاره کرد.

عمل جراحی واژن

یکی از دلایل جراحی زیبایی واژن در کرمان، تنگ کردن واژن است. این ناحیه بر هر خانم می تواند بر اثر زایمان و یا مشکلات مادرزادی گشاد شود. به این ترتیب برای رفع این مشکل متخصص زنان از عمل واژینوپلاستی استفاده می کند. با برداشتن یک قسمت از آن اژن و بخیه زدن آن، به تنگ کردن آن کمک می کنند.

واژینوپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن در کرمان

دکتر جراحی زیبایی زنان در کرمان که تخصص زنان و تجربه بالایی نیز داشته باشد، می تواند این جراحی را به خوبی برای شما انجام دهید. با در نظر گرفتن تمامی مشکلات زنانه و مواردی که ممکن است یک خانم با آنها روبرو شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل تنگی واژن در کرمان با مطب دکتر عباسلو تماس بگیرید و اطلاعات کامل تر را دریافت کنید.

جراحی لابیاهای داخلی

یکی دیگر از روش های انجام عمل لابیاپلاستی کرمان، زیباتر کردن شکل لابیاهای ناحیه تناسلی است. لابیاها در اثر افزایش سن و زایمان های متعدد ممکن شکل آنها تغییر کند. برای بازسازی آنها از جراحی لابیاپلاستی استفاده می شود که متخصص زنان در آن قسمت های اضافی را برش می زند و هر دو لبه را با رساندن به هم بخیه میزند. برای دریافت اطلاعات در رابطه با هزینه عمل لابیاپلاستی در کرمان با مطب دکتر فرشته عباسلو تماس بگیرید.

لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن در کرمان
اگر به دنبال بهترین دکتر لابیاستی در کرمان هستید، به شما توصیه می کنیم مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمان را بخوانید.

عمل لابیاپلاستی کرمان توسط دکتر فرشته عباسلو بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرمان انجام می شود. اگر به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرمان هستید به شما توصیه می کنیم یک مراجعه به مطب دکتر عباسلو داشته باشید.

عمل لابیاهای خارجی

لابیاماژورها، لابیاهای بیرونی از ناحیه تناسلی هستند که مو روی آنها رشد می کند. این نواحی ممکن است بسیار رشد کنند و یا به مرور زمان چروک شوند. برای رفع این مشکلات می توان از لابیاماژورپلاستی به عنوان یکی از روش های جراحی زیبایی واژن در کرمان استفاده کرد. در این جراحی این نواحی برش خورده، قسمت های اضافی برداشته می شوند و سپس جراح برش ها را بخیه میزند.

لابیاماژورپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن در کرمان

جراحی ناحیه مونس

یکی از روش های جراحی زیبایی زنان مونس پلاستی است. مونس از نواحی بالای ناحیه تناسلی شروع می شود و تا خود ناحیه تناسلی ادامه پیدا می کند. در واقع همان ناحیه مثلث شکل است. با جراحی این ناحیه می توان ظاهر ناحیه تناسلی را بازسازی کرد. یکی از دلایل انجام این جراحی، برآمدگی این قسمت است که خانمها را ناراحت می کند. هزینه عمل مونس پلاستی بسته به جراحی که باید همزمان با آن انجام شود متغیر است.

مونس پلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن در کرمان

چه کسانی به جراحی زیبایی واژن در کرمان نیاز دارند؟

خانم هایی که به دنبال برطرف کردن مشکلات پس از زایمان هستند. در واقع این افراد به دلیل گشاد شدن واژن، اقدام به تنگ کردن آن برای لذت بردن از رابطه جنسی می کنند.

زنانی که به دلیل مشکلاتی مانند سرطان اقدام به برداشتن واژن نمودند و یا واژن آنها به دلیل پرتودرمانی دچار مشکل شده و نیاز به بازسازی دارد.

خانم هایی که با ناهنجاری مادرزادی به دنیا می آیند و این موضوع بر روحیه و اعتماد به نفس آنها تاثیر می گذارد.

زنانی که علاقمند به بازسازی ناحیه تناسلی و لذت بردن از رابطه جنسی هستند.

ویژگی های یک جراح خوب برای انجام جراحی زیبایی واژن در کرمان

یک متخصص زنان برای انجام جراحی زیبایی واژن در کرمان و هر نقطه از ایران می بایست پیش از هر چیز تجربه کافی داشته باشد. چه بسا پزشکانی که این عمل ها را با تجربه کم و بدون قرینگی انجام داده اند. این موضوع بسیار مهمی برای هم خانم است. بنابراین می بایست در انتخاب پزشک برای انجام این جراحی بسیار دقت کرد.

دلسوز بودن و متعهد بودن یک متخصص زنان برای انجام این جراحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که جراحانی که اهداف مالی دارند، بیش از اینکه بر موفقیت عمل جراحی تمرکز کنند، بر هزینه ها و تعداد جراحی ها تمرکز می کنند. بهتر است این ویژگی متخصص زنان را برای انجام این جراحی در نظر بگیرید.

عمل زیبایی واژن در کرمان را نزد چه کسی انجام دهیم؟

برای انجام جراحی زیبایی زنان در کرمان بهتر است ابتدا یک تحقیقات گسترده انجام دهید. از آنجایی که بسیاری از متخصصین زنان این جراحی را در کرمان انجام می دهند، نمی توان گفت همه این جراحی را به خوبی انجام می دهند. دکتر جراح زیبایی زنان در کرمان باتجربه بالا و داشتن شناختی صحیح از ناحیه تناسلی زنان می تواند این جراحی را به خوبی انجام دهد. دکتر فرشته عباسلو بهترین متخصص زنان در کرمان از تجربه بسیار بالایی در انجام انواع جراحی های زنان برخوردار است.

تجربه عمل زیبایی واژن بیماران دکتر فرشته عباسلو

نظرات درباره جراحی زیبایی واژن در کرمان نزد دکتر عباسلو-1
نظرات درباره جراحی زیبایی واژن در کرمان نزد دکتر عباسلو-2

سوالات متداول عمل زیبایی واژن

آیا واژینوپلاستی همان جوانسازی واژن است؟


واژینوپلاستی تنها یکی از روش های جوانسازی واژن است. جوانسازی این ناحیه به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از آنها واژینوپلاستی است.

عوارض جراحی زیبایی واژن چیست؟


اگر جراحی واژینوپلاستی انجام داده باشید، مقاربت دردناک و از دست دادن حس در این ناحیه می توانند از عوارض آن باشند.

لابیاهای کوچک هم جراحی می شوند؟


لابیاهای کوچک نیاز به جراحی ندارند. ممکن است قسمت خیلی کوچکی برای لابیاپلاستی از آنها حذف شود.

بهترین زمان برای انجام این عمل چه موقع است؟


بهترین موقع برای انجام این جراحی پس از پریودی است که باید پس از روز سوم انجام شود.

هزینه جراحی زیبایی واژن چقدر است؟


هزینه این عمل به طور فصلی در حال تغییر است. در حال حاضر می توان هزینه آن را چیزی حدود 8 الی 15 میلیون بیان کرد. متغیر بودن آن نیز به نحوه انجام عمل بستگی دارد.

زیبایی واژن بدون عمل جراحی امکان پذیر است؟

در صورتی که لابیاها بزرگ باشند، امکان زیباتر کردن آنها بدون جراحی وجود ندارد. به عنوان مثال برای تنگ کردن واژن نیازی به جراحی نیست و می توان با لیزر آن را تنگ کرد.

 کلام پایانی

جراحی زیبایی واژن در کرمان به روش های مختلف و توسط متخصص زنان انجام میشود. متخصص زنان با گذراندن دوره های تخصص قادر به انجام این جراحی است. لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، مونس پلاستی و لابیاماژورپلاستی، زیرمجموعه های این جراحی می باشند. گروهی از خانمها به دنبال تنگ کردن واژن هستند و گروهی دیگر به دنبال ترمیم قسمت های ظاهری واژن هستند. این موضوع باعث می شود این جراحی زیر مجموعه های مختلفی داشته باشد. در این مطلب هر آنچه که به شما در شناخت انواع جراحی زیبایی واژن و انتخاب متخصص زنان برای انجام آن را برای شما بیان کردیم.

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط