لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
کربوکسی تراپی واژن در کرمان

کربوکسی تراپی واژن در کرمان

کربوکسی تراپی واژن برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی و رفع چروک  در دسته پر استفاده ترین روش های زیبایی زنان قرار دارد که اکنون توسط متخصصین زنان انجام می‌شود. در این روش از گاز کربن دی اکسید استفاده شده و جوانسازی فوق العاده ای برای پوست ایجاد می‌شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا به طور کامل به این تکنیک زیبایی بپردازیم و دغدغه سیاهی ناحیه تناسلی را نداشته باشید.

کربوکسی تراپی واژن در کرمان

کربوکسی تراپی واژن چیست؟

کربوکسی تراپی واژن به عنوان یک روش سرپایی با استفاده از گاز co2 برای از بین بردن سیاهی ناحیه واژن و همچنین برطرف سازی تمامی چین و چروک های این ناحیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاز کربن دی اکسید مورد استفاده در روش کربوکسی، موجب افزایش کلاژن سازی در ناحیه مورد نظر می‌شود و در نهایت جوانسازی و رفع مشکلات نامبرده را به همراه دارد زیرا به طور کلی اکسیژن رسانی به ناحیه ای که گاز co2 تزریق شده است بسیار زیاد می‌شود و روند جوانسازی پوست را رقم می‌زند.

کاربرد کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن دارای کاربرد متعددی برای بانوان است که در ادامه اشاره خواهیم داشت:

·         از بین بردن تیرگی واژن

·         ایجاد شادابی و طراوت این اندام

·         کشیدگی پوست و صاف شدن سطح پوست واژن

·         ایجاد جوانی و زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی

·         رفع تمامی چین و چروک های واژن

دستگاه کربوکسی تراپی واژن به چه صورتی عمل می کند؟

بهترین متخصص زنان در کرمان با استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی واژن، گار کربن دی اکسید را برای شروع این روند به ناحیه مورد نظر تزریق کرده و از همین طریق روند دفاع بدن و اکسیژن رسانی نیز آغاز می‌شود. گردش خون در مویرگ های این ناحیه از این طریق افزایش یافته و اکسیژن رسانی به بهترین نحو صورت می‌گیرد.

کاندیدای مناسب کربوکسی تراپی واژن

این روش دارای هیچ محدودیتی نیست و اگر به مشکل یا بیماری خاص و مزمن دچار نیستید، بهترین کاندید برای انجام کربوکسی تراپی واژن هستید.

·         خانم هایی که ناحیه تناسلی آن ها به مرور زمان تیره شده است.

·         واژن در اثر شیو زیاد یا ژنتیکی سیاه است.

·         بانوانی که به دلیل تیرگی واژن، از برقراری رابطه دوری می‌کنند.

·         خانم هایی که در ناحیه تناسلی خود، چین و چروک دارند.

بیشتر بدانید: بهترین جراح زیبایی زنان در کرمان

کربوکسی تراپی واژن برای چه افرادی مناسب نیست؟

کربوکسی تراپی واژن برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی و عفونت واژن مبتلا هستند، مناسب نیست. خانم هایی که دارای انواع عفونت های قارچی و باکتریایی در این ناحیه هستند، باید حتما ابتدا آن را درمان کنند و سپس برای کربوکسی تراپی اقدام نمایید. اگر در دوران شیمی درمانی یا بارداری قرار دارید نیز باید تا پایان این موارد صبور باشید.

مزایا کربوکسی تراپی واژن

همانطور که دانستید این روش ویژگی های مثبت زیادی داشته و طرفداران زیادی جذب این مزایا شده اند.

·         بازیابی زیبایی های زنانه در این اندام

·         افزایش اعتماد به نفس در بانوان

·         بهبود روابط جنسی و افزایش میل

·         زیبایی ظاهری و جوانی واژن

·         ایجاد پوست نرم و ارتجاعی برای واژن

·         از بین بردن اسکار ناشی از لیزر در صورت وجود بر روی پوست این اندام

در واقع این موارد فقط برخی از مزایای این روش زیبایی هستند که به آن ها اشاره داشتیم و در جلسه مشاوره حضوری بسیاری از موارد دیگر نیز اطلاع رسانی می‌شوند.

تعداد جلسات مورد نیاز کربوکسی تراپی برای تیرگی واژن

تاثیر این روش در تعداد جلسات مختلفی برای افراد نمایان می‌شود. به عنوان مثال ممکن است که تیرگی واژن یک خانم بسیار زیاد باشد و نیاز به تعداد جلسات مراجعه بیشتری داشته باشد. به طور کلی از سه الی ده جلسه کربوکسی تراپی برای افراد متغیر است اما هرچه تعداد جلسات نیز بیشتر باشد، ماندگاری نتیجه نیز بیشتر خواهد بود. بین این جلسات، حتما باید سه الی چهار هفته فاصله برقرار شود.

بیشتر بدانید: سفید کردن واژن در کرمان 

عوارض کربوکسی تراپی واژن

به طور کلی برخی افراد به این مسئله اشاره دارند که گار کربن دی اکسید برای بدن ضرر های متعددی دارد اما باید توجه کنید که مقدار تزریقی این گاز به ناحیه واژن چندان زیاد نیست که خطری داشته باشد. این روش مورد تایید بوده و تاکنون نتایج بسیار خوب و ایمنی را رقم زده است. مواردی چون قرمزی و التهاب در ناحیه تزریق بسیار طبیعی است که بعد از چند روز نیز از بین می‌رود.

مدت ماندگاری اثر کربوکسی تراپی واژن

به طور کلی افرادی که تعداد جلسات این روش را به پایان نمی‌رسانند، مدت ماندگاری نتیجه بعد از انجام این روش برایشان کم است اما اگر تعداد جلسات درمانی کربوکسی خود را رعایت کنید و به نکات مراقبتی بعد از آن اهمیت دهید، تا دو سال ماندگاری را برای خود رقم می‌زنید البته ناگفته نماند که در برخی افراد این نتایج برای رفع تیرگی واژن قطعی تر خواهد بود.

مراقبت های پس از انجام کربوکسی تراپی واژن

بعد از کربوکسی تراپی واژن، فقط کافیست تا یک روز به استراحت بپردازید و بعد از آن می‌توانید به فعالیت های روزمره خود بازگردید. تا دو هفته بعد از کربوکسی تراپی، باشگاه نروید. همچنین در نظر داشته باشید که از مالش و دست زدن به واژن بلافاصله بعد از انجام این تکنیک خودداری کنید.

هزینه کربوکسی تراپی واژن

هزینه کربوکسی تراپی واژن در افراد متغیر است زیرا به تعداد جلسات درمانی و نوع دستگاه بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت هر جلسه کربوکسی، حتما با شماره ها ارتباط برقرار نمایید.

نتیجه گیری

کربوکسی تراپی واژن یکی از روش های جوانسازی واژن بشمار می‌رود که نتایج فوق العاده ای را در زمینه از بین بردن چروک های ناحیه تناسلی و رفع سیاهی این اندام را برای بانوان به همراه دارد. مقدار هزینه هر جلسه این روش چندان زیاد نیست اما تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد نیز به میزان مشکل وی بستگی دارد.

سوالات متداول

کربوکسی تراپی واژن از چه سنی مجاز است؟

از سنین بالای 18 سال می‌توانید برای انجام این روش اقدام کنید و از نتایج ایجاد شده، لذت ببرید.

عوارض کربوکسی تراپی واژن ماندگار است؟

این روش کاملا ایمن بوده و قرمزی و التهاب از عوارض آن بشمار می‌روند که بعد از حدودا دو روز برطرف می‌شوند.

کربوکسی تراپی واژن همزمان با تزریق ژل واژن امکان پذیر است؟

خیر، در واقع شما باید برای تزریق ژل به واژن بعد از این روش کمی صبور باشید تا جلسات به پایان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط