لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
عمل جراحی لابیاپلاستی در کرمان

لابیاپلاستی در کرمان چگونه انجام می شود؟

لابیاپلاستی در کرمان چگونه انجام می شود؟ برای انجام آن باید به کدام متخصص مراجعه کنیم؟ لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی زنان است که توسط متخصص زنان انجام می شود. متخصص زنان با گذراندن طرح و گرفتن تخصص می تواند در این زمینه به شما کمک کند. تخصصی که یک متخصص زنان به ان برای انجام این جراحی نیاز دارد، جراحی پلاستیک است. در این مطلب می خواهیم با بهره گیری از تجربیات و دانسته های دکتر فرشته عباسلو بیشتر به این موضوع بپردازیم. دکتر فرشته عباسلو بهترین جراح زیبایی زنان در کرمان است. 

عمل لابیاپلاستی در کرمان

هر آنچه که باید در مورد لابیاپلاستی در کرمان بدانید

در مورد لابیاپلاستی در کرمان چقدر می دانید؟ ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. در واقع لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی به حساب می آید که لب های خارجی واژن به نام لابیا ماژور در آن جراحی می شوند. برخی خانمها به دلیل بزرگ شدن، افتادگی و یا نامتقارن شدن این نواحی، برای جراحی اقدام می کنند. 

انجام عمل لابیاپلاستی در کرمان یک ساعت بیشتر زمان نمیبرد. 3 الی 4 روز بعد از عمل باید استراحت کنید. داروهای مسکن و آنتی بیوتیک مصرف کنید و 6 هفته بعد به بهبودی کامل می رسید. این مطالب کلیات ماجرای جراحی لابیاستی هستند.

دلایل انجام عمل لابیاپلاستی در کرمان

بزرگ شدن لابیاها در اثر زایمان

ژنتیک

افزایش سن و بزرگ شدن لابیاها

تغییر ابعاد و ظاهر لابیاها به دلیل فعالیت جنسی 

البته خانم ها به دلایل مختلفی این جراحی را انتخاب می کنند. اول اینکه چندین مزیت عملکردی برای لابیاپلاستی وجود دارد. بسیاری از زنانی که از بزرگی لابیا رنج می برند، در ورزش، بهداشت، عفونت های دستگاه ادراری، فعالیت جنسی و سایر فعالیت های بدنی دچار مشکل می شوند.

علاوه بر این پوشیدن شلوارهای یوگا، ورزش و شنا برای این خانم ها با وجود لابیاهای بزرگ دشوار می شود. از سویی دیگر هنگام رابطه جنسی از این موضوع خجالت می کشند. این دلایل و دلایل دیگر باعث می شوند خانم ها لابیاپلاستی را انتخاب کنند.

لابیاپلاستی در کرمان چگونه انجام می شود؟

لابیاپلاستی در کرمان در مراحل اولیه به یک روش واحد انجام می شد و به مرور با پیشرفت علم، این جراحی به تکنیک های مختلف انجام شد. برخی پزشکان این جراحی را به روش قدیمی انجام می دهند و بخشی از لابیاها را با ابزار برش می دهند. در نهایت برش های بخیه زده می شوند.

نحوه انجام عمل لابیاپلاستی در کرمان

روش دیگری که برای این جراحی استفاده میشود، استفاده از لیزر است. در این روش لابیاها با لیزر برش می خورند. این کار میزان خونریزی و اسکار بعد از عمل را کاهش می دهد. 

برای انجام لابیاپلاستی در کرمان بیمار نیاز به بیهوشی کامل ندارد و این جراحی به صورت سرپایی انجام می شود. می توان این جراحی را تحت یک بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام داد. عمل چیزی حدود یک ساعت زمان می برد. این جراحی را می توان با سایر جراحی های زیبایی زنان انجام داد. 

مزایای عمل لابیاپلاستی در کرمان

افزایش اعتماد به نفس

برای خانم هایی که لابیای بزرگ دارند، مسئله اصلی عزت نفس و اعتماد به نفس آنها است. با انجام این جراحی آنها در پوشیدن لباس های تنگ، بیکینی و لباس خواب، احساس صمیمیت بیشتری با شریک جنسی خود خواهند داشت.

راحتی در پوشیدن لباس های تنگ

پس از انجام جراحی لابیاپلاستی کرمان خانم ها احساس راحتی بیشتری در پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خواهند داشت. برآمدگی لابیا موجب ناراحتی آنها در پوشیدن این لباس ها می شود. به همین دلیل این دسته از خانم ها به دنبال انجام این جراحی میروند. این موضوع به طور قابل توجهی می تواند روی روحیه آنها تاثیر بگذارد.

افزایش لذت جنسی

برای داشتن لذت جنسی شما بیش از هر چیز باید آگاهی بیشتری در این زمینه داشته باشید. بسیاری از خانم ها از بزرگ بودن لابیا احساس شرم و خجالت ندارند اما موضوع دیگری آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. لابیاهای بزرگ در رابطه جنسی ممکن است کشیده شوند و یا گیر کنند. این موضوع درد و احساس ناراحتی بیشتری به آنها می دهد. اصلاح بافت لابیاها می تواند از این مشکل جلوگیری کند. 

بهبود بهداشت و سلامت

هر چقدر بافت لابیاها بیشتر باشد، میتواند باکتریهای بیشتری را نگه دارد. رعایت بهداشت برای این نواحی کمی سخت است. علاوه بر اینکه این موضوع می تواند خطر عفونت را برای آنها افزایش دهد. 

با انجام جراحی لابیاپلاستی کرمان می توان  از این مشکلات جلوگیری کرد. این موضوع می تواند به طور مکرر برای خانمها اتفاق بیفتد و مشکل ساز شود که با عمل برطرف می شود. 

عوارض لابیاپلاستی در کرمان

التهاب بخیه ها 

خونریزی زیر جلدی

اختلال در گردش خون

تشکیل اسکار

عفونت 

عدم تقارن لابیاها بعد از عمل

ادرار به جهات مختلف

دیسپارونی یا درد هنگام مقاربت

سوالات متداول

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟


بله. لابیاپلاستی تا مدتی پس از عمل دردهای اولیه خود را دارد که به مرور برطرف می شوند. شما با مصرف مسکن می توانید دردهای خود را کاهش دهید. 

رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی چگونه خواهد بود؟


بهتر است تا 6 هفته بعد از عمل هیچگونه رابطه جنسی برقرار نکنید و پس از این مدت نیز جانب احتیاط را بگیرید.

چه مدت بعد از لابیاپلاستی می توان راه رفت؟


یک هفته پس از عمل می توان به راحتی راه رفت. شما پس از عمل نیز می توانید راه بروید اما به دلیل برخورد لابیاها احساس راحتی در راه رفتن ندارید.

آیا لابیاپلاستی خونریزی زیادی دارد؟


ممکن است تا یک هفته یا بیشتر خونریزی جزئی داشته باشید. برای جذب این خونریزی جزئی می توانید از یک پد استفاده کنید.

چه زمانی میتوان نتیجه نهایی عمل را دید؟


تورم اولیه، درد و تغییر رنگ موقت در چند هفته اول پس از جراحی کاهش می یابد. ممکن است چهار تا شش ماه زمان بهبودی طول بکشد تا ورم به طور کامل از بین برود. 

کلام پایانی

لابیاپلاستی در کرمان یک جراحی تخصصی است که باید توسط جراح زنان که تخصص جراحی پلاستیک دارد، انجام شود. اکثر خانمها به دلیل مختلفی این جراحی را انجام می دهند. در این مطلب در مورد چگونگی انجام این جراحی صحبت کردیم. مزایا و عوارض آن را بیان کردیم و در نهایت سوالاتی از بیماران مختلف که قصد انجام این جراحی را دارند، مطرح شدند.

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط