لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
بهترین روش سفید کردن واژن در کرمان

بهترین روش سفید کردن واژن در کرمان 

بهترین روش سفید کردن واژن در کرمان چیست؟ بسیاری از خانم ها علاقه ای به تیرگی ناحیه تناسلی خود ندارند و با مشاهده آن احساس می کنند این ناحیه کثیف است. شاید بارها و بارها از شوینده های قوی استفاده کنند اما ندانند که این کار نمی تواند موثر باشد. سفید کردن واژن با لیزر یکی از بهترین روشهایی است که در سراسر دنیا استفاده می شود. با این وجود چندین روش وجود دارد که در رفع تیرگی واژن می توانند به شما کمک کنند. در این مطلب می خواهیم هر آنچه که به شما در این زمینه کمک می کند را بر اساس بیانات خانم دکتر عباسلو مطرح کنیم. دکتر عباسلو بهترین متخصص زنان در کرمان است که می توانید برای رفع تیرگی واژن به او مراجعه کنید.

سفید کردن واژن در کرمان

بهترین روش سفید کردن واژن در کرمان کدام است؟


سفید کردن واژن در کرمان یا روشن کردن واژن محبوب ترین درمان برای خلاص شدن از شر پوست تیره در این ناحیه است. هدف از این کار از بین بردن تیرگی لابیای خارجی، فرج یا داخل ران است. از این روش برای روشن کردن ناحیه داخلی واژن استفاده نمی شود و تنها برا نواحی خارجی استفاده می شود. این تیرگی ها به طور قابل توجه می تواند روی روحیات یک خانم و اعتماد به نفس او در رابطه جنسی تاثیر بگذارد. 

در واقع با استفاده از لیزر، تانن های ایجاد شده روی پوست از بین میروند. این کار به صورت سوزاندن رنگدانه ها انجام می شود. شما ممکن است روز های اول احساس خوشایندی نسبت به آن نداشته باشید. بد نیست بدانید که این تیرگی و سوختگی از بین خواهد رفت و در پی آن پوست جدید و روشن تر رشد خواهد کرد. 

استفاده از لیزر در حال حاضر بهترین روش سفید کردن واژن در کرمان، ایران و سراسر دنیا است. رفع تیرگی ناحیه تناسلی با لیزر تا رسیدن به رنگ صورتی انجام می شود. پیش از انجام این کار، متخصص زنان بطور کامل در این زمینه با شما صحبت خواهد کرد. در مورد اقداماتی که صورت می گیرد و اقداماتی که باید دنبال کنید تا رفع تیرگی موثر واقع شود را به شما خواهد گفت. 

در واقع از لیزر یا بلیچینگ برای رفع تیرگی و مشکلات ناحیه مقعد نیز استفاده می شود. مشکلاتی مانند هموروئید، شقاق مقعد یا سایر آسیب های آنورکتال را می توان با این روش برطرف کرد. روشن سازی این ناحیه با لیزر مشابه سفید کردن واژن با لیزر خواهد بود.

مزایای سفید کردن واژن در کرمان 


ظاهر کلی ناحیه واژن را جوان تر، یکنواخت تر و متقارن تر دیده خواهد شد.

برخی از زنان ممکن است در نتیجه این عمل اعتماد به نفس خود را بدست آورند و با ظاهر ناحیه تناسلی روشن تر خود احساس راحتی بیشتری کنند.

این روش با افزایش اعتماد به نفس و رضایت جنسی آنها همراه است.

کاهش رنگدانه های ناشی از افزایش سن، تغییرات هورمونی یا عوامل دیگر با این روش امکان پذیر است.

زمان بهبودی پس از لیزر کردن معمولا کوتاه است و بیشتر افراد می توانند بلافاصله به فعالیت عادی خود بازگردند.

چه زمانی برای سفید کردن واژن در کرمان اقدام کنیم؟


سوال بسیاری از خانم ها در هر رده سنی این است که چه زمانی می توانم برای سفید کردن واژن اقدام کنم؟ شما در هر سنی می توانید نسبت به سفید کردن واژن خود اقدام کنید. بسیاری از خانم ها در سنین 30 به بعد نسبت به این کار اقدام می کنند، چرا که واژن با افزایش سن رو به تیرگی بیشتر می شود. هیچ ارتباطی به بکارت ندارد و دختران نیز می توانند آن را انجام دهند.

سوالات متداول


سفید کردن واژن با لیزر همراه با درد است؟

این روش با بی حسی انجام می شود. بنابراین شدت درد کاهش پیدا می کند. ممکن است شما دردهای بسیار سطحی و در حد سوزن مانند لیزر موهای زائد احساس کنید. 

سفید کردن واژن با خمیر دندان امکان پذیر است؟

خیر چنین روشی نه تنها منشا علمی ندارد، بلکه می تواند موجب ایجاد حساسیت و ناراحتی برای واژن و رحم شود. یکی از مشکلاتی که بوجود می آورد خشکی یا آتروفی است.

برای سفیدی واژن از چه پمادی استفاده کنیم؟

بعد از لیزر متخصص برای شما پماد ترمیم کننده تجویز می کند که استفاده از آن به بهبود پوست این ناحیه کمک می کند.

برای سفید کردن واژن به چند جلسه نیاز داریم؟

بسته به میزان تیرگی تعداد جلسات متفاوت است. مثلا شخصی به یک جلسه ممکن است نیاز داشته باشد و شخصی دیگر به 3 جلسه نیاز داشته باشد. در کل می توان میانگین آن را 3 جلسه در نظر گرفت. 

کلام پایانی


سفید کردن واژن در کرمان یکی از اقدامات پرطرفدار است که بسیاری از خانم ها علاقمند هستند آن را انجام دهند. بهترین روش نیز استفاده از لیزر است که سریعترین و بهترین روش ممکن است. برای رفع تیرگی واژن با لیزر می بایست به متخصص زنان مراجعه کنید. متخصص زنان با در نظر گرفتن نکات احتیاطی و مراقبت های لازم این کار را برای شما انجام می دهد. در این مطلب هر آنچه می توانست به شما در شناخت این موضوع کمک کند را بیان کردیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط