لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
رابطه بعد عمل تنگی واژن

رابطه بعد از تنگی واژن

جوانسازی و تنگ کردن واژن فواید بسیاری دارد که اصلی ترین آن ها، افزایش لذت در حین رابطه جنسی محسوب می شود. به صورت معمول این سوال برای افراد ایجاد می شود که رابطه جنسی پس از عمل تنگ کردن واژن به چه صورت خواهد بود و در چه زمانی بهتر است انجام پذیرد. ممکن است رابطه بعد از تنگی واژن، در مراحل ابتدایی و بار اول با کمی احساس درد و ناراحتی نیز همراه باشد که این امر طبیعی بوده و به تدریج برطرف خواهد شد. پزشکان همواره بر این باور هستند که پس از انجام عمل تنگ کردن واژن، مدت زمان لازم جهت بهبود آن و ارتباط جنسی فرد، به این عامل بستگی دارد که از چه روشی جهت تنگ کردن واژن استفاده شده است. این مدت زمان بر اساس روش های انجام شده می تواند بین ۳ هفته تا ۳ ماه متغیر باشد. 

رابطه بعد از تنگی واژن

رابطه بعد عمل تنگی واژن و تاثیر آن در رابطه جنسی

بر اساس مطالعات و تحقیقات انجام شده، اقدامات زیبایی واژن و تنگ کردن آن از طریق هر کدام از روش های موجود، می تواند کمک بسیاری به رفع اختلالات و مشکلات جنسی در افراد داشته باشد. بنابراین لذت رابطه بعد عمل تنگی واژن در اکثر مواقع بیشتر خواهد شد و شکل رابطه جنسی فرد، عملکردی با کیفیت و مطلوب را نشان خواهد داد. علاوه بر این، فرد دیگر با مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار که از عوارض گشادی فرج است، مواجه نخواهد شد. چنانچه با افرادی که به امر تنگ کردن واژن اقدام نموده اند، صحبت کرده و نظر آن ها را بپرسید، در می یابید که آن ها پس از انجام این امر، احساس راحتی و لذت بیشتری در حین رابطه جنسی خود دارند. این اتفاق ممکن است به علت افزایش حجم واژن و نیز فرم دهی به لبهای درونی و بیرونی آن باشد که سبب افزایش تماس در حین مقاربت می گردد.

بیشتر بدانید: جوانسازی واژن در کرمان

شرایط نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن

پس از انجام تنگ کردن واژن، نکته حائز اهمیت این است که دستورات پزشک متخصص خود را به خوبی رعایت کرده و در انجام اقدامات مراقبتی کاملا جدی باشید. جهت برقراری رابطه بعد از تنگی واژن لازم است که حتما آمادگی های مورد نیاز را داشته باشید. از آمادگی های لازم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استحمام کردن و گرفتن دوش آب گرم قبل از انجام رابطه جنسی می تواند در کاهش انقباضات لگن در حین مقاربت و در نتیجه کاهش احساس درد در روزهای ابتدایی پس از عمل بسیار موثر باشد. 
  • شما می توانید در اولین رابطه های پس از تنگ کردن واژن، از روان کننده های مختلف کمک بگیرید تا احساس درد و ناراحتی کمتری را تجربه کنید.
  • در این مواقع، اگر شما با استرس و نگرانی مواجه شوید، این امر می تواند موجب ایجاد انقباض در لگن شده و عمل دخول را سخت تر کند. بنابراین سعی کنید که بر روی هیجانات خود، کنترل داشته باشید و آمیزش های ابتدایی را به آرامی انجام دهید.
  • چنانچه شما با احساس درد مواجه بشوید، امری کاملا طبیعی است. چرا که بعد از یک یا دو بار تکرار رابطه، این درد برطرف خواهد شد.

اگر شما با مشکلات خاصی در رابطه بعد عمل تنگی واژن مواجه شدید، می توانید با بهترین جراح زیبایی زنان در کرمان خود در میان بگذارید.

اولین رابطه جنسی بعد از تنگ کردن واژن

در مورد اولین آمیزش جنسی بعد از تنگ کردن واژن در کرمان باید گفت که به احتمال زیاد، اولین تجربه شما با کمی درد همراه می باشد. این درد، موقت و طبیعی است و به صورت دائمی نخواهد بود. توصیه می شود در این موارد، آمادگی روحی لازم را در خود ایجاد کرده و استرس را از خود دور کنید. بهتر است از همسرتان بخواهید که همراهی لازم را با شما داشته باشد و این اقدام را صبورانه انجام دهید. پیشنهاد می شود که اولین رابطه بعد از تنگی واژن، در زمان کوتاهی انجام شود و پس از گذشت یک یا دو روز، مجددا اقدام نمایید. بدین ترتیب شرایط محیطی جدید واژن، آماده تر شده و شما نیز آمادگی بیشتری خواهید داشت. چنانچه احساس سوزش و یا خارش شما بیش از حد بود، لازم است از ادامه رابطه خودداری نموده و با پزشک خود این مسئله را در میان بگذارید. 

نتیجه گیری

بانوان می توانند با تنگ نمودن واژن خود با کمک روش های مختلف، علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فردی به علت زیبایی در اندام خود، از بهبود و افزایش کیفیت رابطه جنسی نیز بهره مند شوند. بسیار از زنان به دلیل افتادگی و شل شدن ناحیه تناسلی خود، از ارتباط جنسی لذت زیادی نمی برند. تنگ کردن واژن در واقع تقویت عضلات ناحیه تناسلی محسوب می شود، به همین دلیل است که رابطه بعد از تنگی واژن برای افراد لذت بخش تر خواهد بود.

سوالات متداول در مورد رابطه بعد از تنگی واژن

در این بخش به سوالاتی که می پردازیم که اغلب برای افرادی که عمل تنگی واژن را انجام داده اند یا تصمیم به انجام آن دارند، ایجاد می شود:

چرا باید بعد از جراحی های زیبایی واژن تا مدتی از انجام رابطه جنسی پرهیز نمود؟

به علت عوارض کوتاه مدت نظیر احساس درد، التهاب و  وجود زخم ها، باید از انجام رابطه جنسی پس از تنگ کردن واژن، تا مدتی پرهیز شود. چرا در این رابطه می تواند در بهبودی زخم ها، تداخلاتی ایجاد کرده و سبب افزایش تورم و حتی خونریزی شود. 

آیا پس از تنگ کردن واژن، بانوان در حین مقاربت جنسی، اذیت می شوند؟

خیر. زیرا پزشک بنا به تشخیص خود و به مقداری که لازم باشد، واژن را تنگ می کند و احساس درد تنها در بارهای اولیه آمیزش بوده و به تدریج رفع می شود.

چه مدت بعد از تنگ کردن واژن برای رابطه جنسی مناسب است؟

از مهم ترین اهداف تنگ کردن واژن، در کنار جوانسازی و زیبایی ناحیه تناسلی، افزایش میل و لذت جنسی در زوجین محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط