لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
تنگ کردن واژن در کرمان

تنگ کردن واژن در کرمان به چه روش هایی انجام می شود؟

تنگ کردن واژن در کرمان به چه روش هایی انجام می شود؟ احتمالاً زمانی این سوال را می پرسید که پس از چند زایمان واژن گشاده شده و دیگر مانند گذشته از رابطه جنسی لذت نمی برید. امکان آن وجود دارد که عمل شکمی کامل انجام داده باشد و واژن شما گشاده شده است. این جراحی معمولاً بعد از عمل شکمی کامل نیز انجام می شود. اینجا جدیدترین روش های تنگ کردن واژن را با بهره گیری از تجربیات خانم دکتر فرشته عباسلو بهترین متخصص زنان در کرمان به شما معرفی می کنیم.

تنگ کردن واژن در کرمان توسط چه کسی باید انجام شود؟

روش های تنگ کردن واژن در کرمان

تنگ کردن واژن کرمان و هر نقطه از ایران باید با استفاده از روش های ایمن و مطلوب بیمار انجام شود. بدون اینکه سلامتی بیمار و آناتومی واژن او به خطر بیفتد. البته بد نیست بدانید که هر روشی برای هر کسی مناسب نیست. پزشک متخصص زنان با ارزیابی وضعیت شما، بهترین روش را به شما معرفی خواهد کرد. شرایط انجام آن را نیز بیان خواهد کرد. در صورتی که تمایل به انجام آن داشته باشید، وارد پروسه آن خواهید شد.

در این قسمت از مطلب می خواهیم سه روش تنگ کردن واژن در کرمان که ایمن و مطمئن هستند را به شما معرفی کنیم.

جراحی

همانطور که در ابتدای مطلب تنگ کردن واژن در کرمان بیان کردیم، استفاده از جراحی یکی از روش های کاربردی است. این جراحی به نام واژینوپلاستی شناخته می شود که به صورت اختصاصی برای جوانسازی واژن استفاده می شود. در این جراحی قسمتی از بافت واژن که اضافی است برش می خورد.

جراحی برای تنگ کردن واژن در کرمان

معمولاً برای تنگ کردن واژن در کرمان، قسمت های پشتی واژن را برش می دهند. این قسمت ها داخل و اطراف دهانه رحم قرار می گیرند. سپس هر دو طرف واژن را که برش خورده بخیه می زنند. در واقع جراح بافت عمیق را بخیه می زند. مدت زمان بهبودی در این روش، بسیار زیاد است. شما می بایست تا 6 هفته فعالیت شدید نداشته باشید. این جراحی برای خانم هایی انجام می شود که دیگر قصد ندارند بچه دار شوند.

لیزر

موثرترین روش برای تنگ کردن واژن در کرمان و هر نقطه از ایران، استفاده از لیزر است. لیزر جدیدترین روشی است که این روزها توسط متخصصین زنان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که درصد تهاجمی کمتری نسبت به جراحی دارد. علاوه بر اینکه مدت زمان بهبودی نیز نسبت به جراحی در آن کمتر است. بسیاری از زنان پس از تنگ کردن واژن با این روش، احساس رضایت بیشتری نسبت به روابط زناشویی خود داشتند.

لیزر برای تنگ کردن واژن در کرمان

در این روش متخصص زنان با وارد کردن لیزر به ناحیه واژن، انرژی گرمایی را در آن ساطع می کند. گرما به بافت واژن به صورت عمیق نفوذ می کند و به واژن کمک می کند کلاژن بیشتری بسازد. کلاژن باعث می شود بافت واژن سفت شود. به این ترتیب واژن به مرور تنگ تر می شود. شما ممکن است در طول درمان با لیزر احساس گرمای ملایم داشته باشید اما درد نخواهید داشت. در بهترین حالت ممکن است تعداد 2 جلسه نیاز داشته باشید.

لیفت با نخ

یکی دیگر از جدیدترین روش های تنگ کردن واژن در کرمان استفاده از نخ است. لیفت واژن با نخ یک روش جراحی سرپایی است که در آن دو طرف واژن با نخ جمع می شود. این کار در عرض 30 دقیقه انجام می شود و به عنوان یکی از روش های مقرون به صرفه، میان خانمها محبوب است.

لیفت واژن با نخ برای تنگ کردن واژن در کرمان

تمرین کف لگن

ماهیچه های کف لگن می توانند با ضربه های ناشی از زایمان ضعیف شوند. ورزش کگل یکی از بهترین روش ها برای سفت کردن واژن به حساب می آید. البته در صورتی که وازن به اندازه بسیار کمی شل شده باشد. این ورزش می تواند مقاربت دردناک و خشکی واژن را بهبود دهد.

ورزش کگل برای تنگ کردن وازن در کرمان

سوالات متداول تنگ کردن واژن در کرمان

رابطه بعد از عمل تنگی واژن چگونه خواهد بود؟

بهتر است تا مدتی پس از جراحی و بهبودی کامل از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید. پس از آن بهتر است پیش از برقراری رابطه جنسی یک دوش آب گرم بگیرید. این کار از انقباضات واژن جلوگیری می کند.

لیفت واژن با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری لیفت واژن با نخ معمولا از یک سال الی سه سال متغیر است.

هزینه لیفت واژن با نخ چقدر است؟

این جراحی از هزینه پایه هفت میلیون تومان شروع می شود و می تواند بیش از این باشد.

کلام پایانی

تنگ کردن واژن در کرمان به روش های مختلفی انجام می شود. جراحی، لیزر، لیفت با نخ و لیزر روش هایی هستند که متناسب با شرایط بیمار انتخاب می شوند. پرطرفدارترین آنها لیفت با نخ و لیزر می باشد. چرا که عوارض آنها نسبت به دیگر روش ها مانند جراحی کمتر است. جراحی کامل می تواند تاثیر دائمی داشته باشد اما مدت زمان بهبودی آنها بسیار بیشتر است. دکتر فرشته عباسلو بهترین متخصص زنان در کرمان است که تمامی این خدمات را ارائه می دهد. شما با مراجعه به مطب و یا تماس با مطلب می توانید اطلاعات بیشتری در این رابطه دریافت کنید.

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط