لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ در کرمان

یکی از عمل های زیبایی که در بین بانوان محبوب است، لیفت و تنگ کردن واژن با نخ است. همانطور که می‌دانید، با عواملی چون افزایش سن، تجربه‌ی زایمان‌های مکرر، تغییرات وزن و ارتباطات جنسی، عضلات واژن ممکن است قدرت انقباض و کشسانی خود را از دست بدهند و شل شوند. اما امروزه جراحی‌های زیبایی برای زنانی که این مشکلات را تجربه میکنن وجود دارد و یکی از این روش‌ها تنگ کردن واژن با نخ است. این روش باعث افزایش لذت جنسی زنان و مهمتر از آن افزایش رضایت آنها از ظاهر بدن می‌شود. این عمل کاربردهای مختلف و مزایای زیادی دارد، که در ادامه مطلب به بررسی آنها می پردازیم. 

تنگ کردن واژن با نخ در کرمان

بیشتر بدانید: جراحی زیبایی واژن در کرمان

تنگ کردن واژن با نخ چیست؟

همانطور که گفتیم این روش یک عمل زیبایی است که برای بهبود شکل ظاهر واژن و افزایش زیبایی واژن انجام می شود. این روش با استفاده از نخ های خاصی انجام می شود که کیفیت بالایی دارند و ضد حساسیت هستند. 

کاربرد لیفت واژن با نخ چیست؟

تنگ کردن واژن با نخ کاربرد های مختلفی دارد که شامل موارد زیر است: 

1. بهبود شکل واژن

با تنگ کردن و لیفت واژن با نخ می توان شکل آن را تغییر داد. لیفت واژن با نخ، افتادگی واژن را از بین می برد و پر نهایت باعث جوانسازی و زیبایی آن می شود. شکل ظاهری واژن برخی بانوان به دلایل افزایش سن و در زمان بارداری تغییر می کند. که این موارد احساس ناخوشایندی به بانوان می دهد. این بانوان می توانند با انجام دادن عمل لیفت واژن شکل واژن به حالت دلخواهشان‌ تغییر دهند و از ظاهر اندام خود راضی شوند‌. 

2. افزایش اعتماد به نفس

در نتیجه‌ی این عمل شکل و ظاهر واژن تغییر می کند که باعث افزایش اعتماد به نفس در بانوان می شود. 

3.افزایش لذت جنسی

بسیاری از بانوان پس از زایمان و با افزایش سن به دلیل تغییر شکل و حالت واژن خود، از رابطه جنسی لذت نمی برند.‌  با انجام لیفت و تنگ کردن واژن با نخ می توانید لذت جنسی بیشتری را تجربه کنید و با بهبود شکل واژن اعتماد به نفس و راحتی جنسی را افزایش دهید. 

بیشتر بدانید: رابطه بعد از تنگی واژن

4.تقویت و سفتی بافت‌های پوستی

یکی از کاربرد های لیفت واژن با نخ، تقویت بافت های پوستی است. بافت‌های پوستی واژن با افزایش سن دچار افتادگی می شوند و شل می شوند زیرا تعداد کلاژن در آنها کاهش پیدا می کند. با انجام دادن این عمل می تواند بافت های پوستی واژن و افتادگی آن را درمان کنید.

کاندیدای مناسب تنگ کردن واژن با نخ

تمام بانوان می توانند این عمل را انجام دهند و این عمل هیچگونه آسیبی به همراه ندارد. اما در این بین عمل تنگ کردن واژن به برخی افراد بیشتر توصیه می شود و این افراد مناسب ترین کاندید برای تنگ کردن واژن با نخ محسوب می شوند. 

1.بارداری و زایمان:

همانطور که گفتیم پس از بارداری و زایمان شکل ظاهری واژن تغییر می کند به همین علت، بانوانی که زایمان کردند برای انجام عمل لیفتینگ واژن بسیار مناسب هستند. 

2. افتادگی واژن:

یکی  از مشکلات در بانوان این است که با افزایش سن واژن و پوست های آن دچار افتادگی می شوند. با عمل /تنگ کردن واژن با نخ می توان افتادگی واژن را از بین برد و آن را لیفت و جوانسازی کرد. به همین علت بانوان میان سال و بانوانی که دچار افتادگی واژن هستند برای لیفت واژن با نخ، بسیار مناسب هستند.

3. زیباجویان:

بانوانی که به دنبال تغییرات زیبایی هستند و به عمل زیبایی واژن علاقه دارند برای تنگ کردن واژن با نخ مناسب هستند. این بانوان می توانند به راحتی با انجام دادن این عمل، زیبایی واژن خود را افزایش دهند. 

تنگ کردن واژن با نخ چگونه انجام میشود؟

این عمل با استفاده از تجهیزات خاص و توسط پزشک انجام می شود. روش های انجام این عمل در افراد مختلف یکسان نیست و با توجه به سلیقه مراجعه کنند و نوع پوست آنها انجام می شود. 

انواع روش تنگ کردن واژن با نخ

لیفت واژن با استفاده از نخ به روش های مختلف و متفاوتی انجام می شود که هر یک از این روش‌ها، به شیوه خاصی انجام می شوند. در ادامه شما را با دو مورد از متداولترین روشهای تنگ کردن واژن با نخ آشنا می کنیم: 

روش اول: 

در این روش جراح با استفاده از نخ لیفت، دو‌ طرف دهانه واژن را سمت بالا لیفت می کند. روش مکانیکال بدون ایجاد درد و خونریزی انجام می شود و نتایج چشمگیری را ایجاد می کند. 

روش دوم:

همانطور که گفتیم با افزایش سن به دلیل کاهش کلاژن، پوست واژن دچار افتادگی می شود. در این روش کلاژن سازی در واژن انجام می‌شود و بافت واژن، پس از تحریک شروع به کلاژن سازی می کنند. این روش نسبت به روش قبلی تأثیرات ماندگاری تری دارد و با انجام دادن آن می توانید به صورت دائمی واژن را لیفت کنید. 

مزایا تنگ کردن واژن با نخ 

این عمل مزایای و تاثیرات مثبتی به همراه دارد که اکنون به بررسی مزایای آن می پردازیم. 

1. جوانسازی و زیبایی واژن

پس از انجام‌ تنگ کردن واژن با نخ زیبایی واژن افزایش پیدا می کند و بافت آن جوانسازی می شود.

2.افزایش اعتماد به نفس:

از دیگر مزایای این روش می توان به افزایش اعتماد به نفس در بانوان اشاره کرد. با انجام دادن عمل تنگ کردن واژن، بانوان می توانند لذت جنسی بیشتری را حس کنند و زییایی واژن باعث‌ افزایش اعتماد به نفس آنها می شود. 

3.تحریک تولید کلاژن: 

پس از تنگ کردن واژن با نخ سلول و بافت های واژن تحریک می شوند و میزان کلاژن سازی در آنها افزایش می یابد. افزایش کلاژن باعث تقویت و از بین رفتن افتادگی واژن می شود، که مهمترین مزایای این عمل است. 

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن با نخ

برای گرفتن بهترین نتیجه از عمل تنگ کردن واژن با نخ ابتدا باید بهترین جراح زیبایی زنان در کرمان را انتخاب کنید و سپس باید مراقبت های لازم را بعد از عمل انجام دهید. مراقبت های پس از لیفت واژن شامل موارد زیر است که در زیبایی، ماندگاری و شکل واژن تاثیر دارد. 

استراحت:

پس از انجام عمل باید به خوبی استراحت کنید و از انجام دادن فعالیت های سنگین و ورزش های سنگین، پرهیز کنید. 

استفاده از داروها و ژل‌ها:

برای کاهش دوره نقاهت و تسریع بهبود پزشک داروهای خاصی را تجویز می کند که باید آنها را در زمان دقیق و به اندازه مصرف کنید. این داروها درد و تورم را پس از عمل، کاهش می دهند. 

 رعایت بهداشت شخصی:  

پس از عمل باید به بهداشت شخصی خود بیشتر دقت کنید و تا از بروز عوارض جانبی و عفونت جلوگیری شود. همچنین پیشنهاد میکنیم، برای شستشوی خود از آب ولرم استفاده کنید.

هزینه تنگ کردن واژن با نخ

قیمت و هزینه این عمل به عوامل مختلفی مانند: نوع روش عمل، درخواست مراجعه کننده از عمل و شرایط بدن آن بستگی دارد. همچنین میزان مهارت جراح و کیفیت تجهیزات، تاثیر زیادی در قیمت عمل دارد. 

عوارض تنگ کردن واژن با نخ

دوره نقاهت تنگ کردن واژن با نخ نسبت به سایر روش‌ها بسیار کوتاه است و عوارض کمی به همراه دارد که شامل موارد زیر است: 

درد و تورم: 

پس از این عمل واژن در ناحیه واژن احساس درد و ورم را تجربه می کنید، که پزشک برای کاهش درد و ورم داروهای خاصی را تجویز می کند. 

خونریزی:

بعد از عمل ممکن است خونریزی رخ دهد که در صورت این اتفاق حتما به پزشک خود اطلاع دهید و این موضوع را پیگیری کنید. 

 عفونت‌: 

در صورتی که مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن با نخ را انجام‌ ندهید ممکن است دچار عفونت شوید. 

سوالات متداول تنگ کردن واژن با نخ

آیا نتایج تنگ کردن واژن دائمی هستند؟ 

نتایج ماندگاری و طول عمر این عمل، به روش انجام شده و نحوه مراقبت های پس از عمل بستگی دارد. 

آیا این روش تاثیری بر لذت جنسی دارد؟

 تأثیرات این روی لذت جنسی متفاوت است زیرا بدن هر کس متفاوت است، اما به طور کلی باعث افزایش لذت جنسی می شود .

 آیا این روش بهداشتی و ایمن است؟

در صورتی که این روش را پیش پزشک متخصص انجام دهید کاملاً بهداشتی و ایمن است و مشکلی برای شما پیش نمی‌آید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط