لوگو دکتر فرشته عباسلو
Search
Close this search box.
تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن در کرمان

تزریق ژل به واژن در کرمان یک روش درمانی زیبایی شناختی است که به زنان قدرت می دهد تا از سلامت روحی و نیازهای جنسی خود احساس رضایت بخشی داشته باشند. این نوع عمل زیبایی یک روش غیر تهاجمی و بدون جراحی  می باشد. عمل تزریق ژل به واژن در کرمان که معمولاً  کاملا بدون درد است و توسط انژکتورهای پزشکان ماهر انجام می شود چند سالی است که بسیار رواج پیدا کرده و انجام آن نظر تعداد زیادی از زنان را در کرمان جلب نموده است . تزریق ژل به ناحیه تناسلی مکمل سایر درمان های جوانسازی واژن و برنامه سلامت جنسی بانوان است، که می تواند در مدت زمان کوتاه در یک کلینیک و یا مطب معتبر واقع در کرمان ارائه شود.

بطور کلی تزریق ژل به واژن و پرکننده های اسید هیالورونیک که در ناحیه تناسلی اعمال می شوند، دستاوردهای زیبایی و عملکردی رضایت بخشی در سراسر دنیا و همچنین شهر کرمان دارد. از این رو در مقاله حاضر با شما خواننده محترم در خصوص تزریق ژل به واژن در کرمان و نحوه انجام و ویژگیهای آن صحبت خواهیم نمود.

انواع تزریق ژل به واژن

بیشتر بدانید: تنگ کردن واژن در کرمان

انواع تزریق ژل به واژن در کرمان

تزریق ژل به واژن چند نوع بوده و ژل ها بر اساس زمان ماندگاری و جنس متفاوت هستند.

از نظر پزشکان و جراحان زیبایی دو نوع ژل برای تزریق وجود دارد:

1- ژل هایی که مدت زمان اثربخشی آن به ناحیه تناسلی بسیار کوتاه است.

2- ژل هایی که زمان بیشتر و حتی ممکن است تا پایان عمر برای بدن ماندگاری داشته باشند.

نکته مهم در خصوص انواع تزریق ژل به واژن این است که همه آنها مورد تایید وزارت بهداشت بوده و تمامی ژل های مورد استفاده در کشورمان ایران و همچنین در شهر کرمان دارای تاییدیه FDA می باشند.

روش های  تزریق ژل به واژن در کرمان

روش تزریق ژل به ناحیه تناسلی به این صورت است که فرم بدن برای انجام این روش باید به صورت پاپ اسمیر باشد. نیازی به بیهوشی کامل نیست و تزریق فقط با بی حسی موضعی انجام می شود. ابتدا محل تزریق توسط لیدوکائین ضد عفونی و بیهوش می شود. پس از اثرگذاری لیدوکائین، پزشک داروی بی حسی را با سوزن به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. پس از ایجاد بی حسی، ژل به نواحی مورد نظر تزریق می شود.نکته مهم این است که بعد ازاتمام تزریق نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و مدت زمان لازم برای انجام این عمل 30 دقیقه می باشد.

میزان تزریق ژل به واژن در کرمان

میزان تزریق ژل به واژن متناسب با سن افراد، میزان نیاز ناحیه تناسلی به ترمیم و بهبود از طریق تزریق ژل با توجه به  تشخیص پزشک زیبایی متغیر است. برخی افراد تمایل دارند بصورت دوره ای و هر چند وقت یکبار برای انجام این کار و ترمیم مجدد اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید: سفید کردن واژن در کرمان

مزایای تزریق ژل به واژن در کرمان

ظاهر اندام تناسلی در زنان نقش بسیار مهمی در رابطه جنسی و لذت بردن از رابطه جنسی دارد. لذا از بزرگترین دلایل تزریق ژل به واژن که می توان آن را یک مزیت بسیار مهم برای انجام این کار دانست، ترمیم زیبایی ناحیه تناسلی و در پی آن بالاتر رفتن سطح رضایتمندی و اعتماد به نفس زنان است. اما علاوه بر آن باید گفت که  به کمک روش تزریق پرکننده های هیالورونیک اسید، هیدراتاسیون، کمک می کند تا خاصیت ارتجاعی و حساسیت ناحیه واژن را بازیابی کند. اسید هیالورونیک مستقیماً به بافت های آسیب دیده تزریق می شود تا کیفیت ظاهر آنها را بهبود بخشد و از همه مهمتر خشکی واژن را اصلاح کند.

بطور کلی تزریق ژل به واژن دارای مزایای زیر می باشد:

1- جوانسازی و جوانسازی واژن

2- حجیم کردن، برجسته کردن و اصلاح فرم واژن

3- رفع چین و چروک و افتادگی پوست ناحیه تناسلی

4- رفع شلی و ایجاد سفتی در پوست واژن

5- روشن شدن پوست ناحیه تناسلی

عوارض تزریق ژل به واژن در کرمان

در خصوص عوارض تزریق ژل به واژن در کرمان  می توان گفت که در صورت احتمال بروز، این عوارض احتمالی شامل موار زیر خواهد بود:

  • قرمزی: خوشبختانه این حالت قرمز شدن سطح روی پوست واژینال موقتی است و پس از 48 تا 72 ساعت از بین می رود.
  • عفونت سطحی: در صورت بروز این مسئله معمولا از پمادهای آنتی بیوتیک تجویز شده توسط پزشک استفاده می شود و داروهای خوراکی نیز درمان کننده خواهد بود.
  • تورم و کبودی: به دلیل خونریزی زیر پوست و جذب مواد تزریقی، ایجاد تورم و کبودی موقتی احتمال می رود.

ماندگاری تزریق ژل به واژن در کرمان

مدت زمان ماندگاری ژل تزریق شده به ناحیه واژن وابسته به نوع مواد تزریقی و مارک و برند ژل متغیر است. این مسئله به انتخاب خود فرد داوطلب تزریق ژل  و البته با مشورت پزشک و متخصص زیبایی تعیین می شود. از این رو باید بدانید که در خصوص انواع مواد تزریقی، ژل های موجود هستند که ماندگاری آنها موقت و تنها برای مدت زمان دو ماه الی 12 ماه استفاده می شود و لذا میزان ماندگاری کوتاه مدت دارند. همچنین برای انجام تزریق ژل به واژن، ژل هایی با ماندگاری 5 تا 40 سال نیز در بازار محصولات بهداشتی موجود می باشد.

بیشتر بدانید: جراحی زیبایی واژن در کرمان

هزینه تزریق ژل به واژن در کرمان

هزینه تزریق ژل به واژن در هر شهری متفاوت است. این مسئله به شرایطی همچون موقعیت مکانی کلینیک و قرار گرفتن آن درمرکز است، نوع مواد تزریقی ژل، تجربه و مهارت پزشک زیبایی، میزان و درصد مجهز بودن کلینیک و… بستگی دارد. هزینه تزریق ژل به واژن در سال 1402 و بخصوص در پاییز این سال نسبت به گذشته کمی افزایش قیمت داشته است.

کلام پایانی

امروزه اهمیت به زیبایی اندام های بدن برای افراد مختلف و بخصوص بانوان بسیار مهم است که یکی از این موارد، توجه به زیبایی اندام تناسلی و ناحیه واژن در زنان می باشد. ترمیم و بازیابی زیبایی واژن از طریق تزریق ژل های بهداشتی انجام می شود. تزریق ژل به واژن در همه جای دنیا و بخصوص در کرمان مورد توجه و درخواست بسیاری از بانوان قرار گرفته است. این عمل یک روش کاملا بی خطر بوده که در کلینیک های زیبایی انجام می شود. ژل های تزریقی متناسب با مدت زمان ماندگاری خود انواع مختلفی دارند که باید حتما طبق نظر پزشک خریداری و تزریق شوند.

سوالات متداول تزریق ژل به واژن

سوالات زیادی برای زنانی که تمایل به انجام تزریق ژل به ناحیه تناسلی دارند پیش می آید که برای اطمینان و آرامش بیشتر نیازمند پاسخ هستند. از جمله متداول ترین این سوالات موارد زیر می باشد.

آیا تزریق ژل به واژن برای نواحی صمیمی بدن مفید وخوب است؟

تزریق ژل به طور کلی در بهبود علائم ولوواژینال همانند دیسپارونی، خارش، سوزش، خشکی و نیزعلائمی چون خونریزی، آتروفی، pH واژن موثر است.

موارد منع مصرف ژل پروستین چیست؟

لازم و ضروری است که ژل واژینال PROSTIN E2 برای القای زایمان باید در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد قلبی عروقی، کبدی یا کلیوی و در بیماران مبتلا به آسم، صرع، گلوکوم یا افزایش فشار داخل چشم، یا پارگی غشای کوریوآمنیوتیک با احتیاط استفاده شود.

تزریق ژل به نقطه G چیست؟

تزریقی است که اندازه و ضخامت نقطه G یعنی ناحیه تناسلی را افزایش می دهد. این تزریق فرمولی است که شامل اسید هیالورونیک است و شبیه به تزریقاتی است که برای حجیم کردن بخش های دیگری از بدن و صاف کردن چین و چروک پوست استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط